درسی آموزشی

ارائه فایل های درسی

درسی آموزشی

ارائه فایل های درسی

کلمات کلیدی
  • ۰
  • ۰

دانلود تحقیق معرفی آنالیز شیمیایی نفت

مقدمه

امر مهم در زمینه کنترل نفت ریخته شده آنالیز نفت در وسایل مختلف است.تکنیکهای تحلیلی نفت یک بخش لازم علمی، محیطی وجنبه های مهندسی نفت ریخته شده است. روشهای تحلیلی به مقدار زیادی در ارزیابی سرنوشت واثرات محیطی ان استفاده می شود. آنالیز ازمایشگاهی می تواند اطلاعاتی فراهم کند که به تعریف نفت کمک کند، چنانچه منابع ان ناشناخته است یا شاید چه چیزهایی باشد.بایک نمونه نفت منبع ،درجه فرسایش ومیزان تبخیر یا تنزل زیستی نفت ریخته شده را می توان تعیین کرد. با تحلیل ازمایشگاهی بیشتر اجزای سمی نفت را می توان بررسی کرد ونسبت ترکیبات نفت در مراحل مختلف ریزش راتعیین کرد.

در مواقعی که نفت ریخته نشده تکنیکهای تحلیلی برای اندازه گیری حجم نفت در خاک واب به منظورکیفیت محیطی ان استفاده می شود. بسیاری حوزه ها استانداردهایی برای حجم مواد نفتی در ابها وخاکها برای استفاده های مختلف دارند. بعلاوه قوانین زیادی برای حداکثر حجم نفت در خاک ها موجود است. خاکها باید برای این امر برداشته شوند قبل از این که بتواند از جای خودش به جای دیگرانتقال یابد.

فهرست

مقدمه. ۱

۲-۵ آنالیز ازمایشگاهی ونمونه برداری. ۱

۱-۲-۵ روشهای منسوخ وناصحیح. ۲

۳-۵کروماتوگرافی( رنگ نگاری). ۳

۱-۳-۵آشنایی با گاز کروماتوگرافی. ۳

۲-۳-۵ روش شناسی. ۶

۴-۵آنالیز قانونی ومنطبق. ۷

۱-۴-۵ مارکرهای زیستی. ۸

۲-۴-۵ سیسکویترپان ها وبودارها. ۹

۵-۵ زمینه آنالیز. ۱۰

تعداد صفحات:۱۱

نوع فایل:Word

دانلود

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی